Ice Age Village

Ice Age Village na Android 2.1.0

Zbuduj wioskę z Epoki Lodowcowej

Ice Age Village to darmowa gra na urządzenia z Androidem. Budujemy w niej osiedle, które zasiedlą bohaterowie filmu Epoka Lodowcowa. Jeśli leniwiec Sid, mamut Maniek oraz wiewiór z żołędziem to Twoi ulubieni bohaterowie, wciśnij przycisk Download i pobierz grę Epoka Lodowcowa na Android. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Zabawni bohaterowie z filmu Epoka Lodowcowa
 • Oryginalne budowle w wiosce
 • Bardzo ładna grafika
 • Minigry

Wady

 • Potrzebuje sporo wolnego miejsca
 • Młodsi użytkownicy mogą mieć problemy ze zrozumieniem angielskojęzycznych poleceń

Bardzo dobry
8

Ice Age Village to darmowa gra na urządzenia z Androidem. Budujemy w niej osiedle, które zasiedlą bohaterowie filmu Epoka Lodowcowa. Jeśli leniwiec Sid, mamut Maniek oraz wiewiór z żołędziem to Twoi ulubieni bohaterowie, wciśnij przycisk Download i pobierz grę Epoka Lodowcowa na Android.

Ice Age Village na Android to jedna z tych gier, gdzie naszym zadaniem jest zbudowanie pięknego, tętniącego życiem miasta. W tym wypadku nie będzie ono w żadnym stopniu przypominało tych miast, które znamy na co dzień. Ta gra przenosi nas bowiem z mroźny świat Epoki Lodowcowej. Naszą rozgrywkę zaczynamy więc od postawienia domostwa dla dwojga leniwców. Następnie pomagamy wykluć się ich pierwszemu dziecku. I tak dalej i tak dalej. Miłym przerywnikiem są minigry - na przykład siekanie piranii niczym owoców we Fruit Ninja.

Gra Epoka Lodowcowa na Android posiada bardzo piękną grafikę. Szkoda tylko, że nie została spolszczona. Szczególnie ucieszyliby się z niej młodsi użytkownicy urządzeń z Androidem, a tak angielskie polecenia i wstawki fabularne mogą dla nich być przeszkodą. Choć z drugiej strony, może to być o wiele lepsza motywacja do nauki języka Szekspira, niż podręcznik i lekcja w szkole.

Ice Age Village na Android integruje się z Facebookiem. Dzięki temu możemy zajrzeć do wiosek zbudowanych przez naszych znajomych i pomóc sobie wzajemnie w rozwijaniu miasta.

Jeśli lubimy gry w budowanie miasta oraz bohaterów filmu Epoka Lodowcowa, to gra Ice Age Village na Android nas nie zawiedzie. Sympatyczni bohaterowie i bardzo miła dla oka grafika to największe zalety gry.

Ice Age Village

Download

Ice Age Village na Android 2.1.0

— Opinie użytkowników — o Ice Age Village

 • "super do czasu aktualizacji"

  Gra w istocie świetna jednak po kolejnej aktualizacji znika widoczność rzeczy i zwierząt na wiosce,mini gry nie widać je... Więcej.

  Zredagowane 24 listopada 2014